Uzņemšanas process

RBS Angļu valodas centrs uzskata precīzu dalībnieku zināšanu līmeņa noteikšanu par kritisku, lai mācības būtu veiksmīgas. Lai pieteiktos uz kādu no RBS Angļu valodas centra piedāvātajiem kursiem, Jums nepieciešams kārtot angļu valodas zināšanu pārbaudes testu (tests ietver arī interviju).

 

Divi piedāvātie zināšanu līmeņa noteikšanas testi izstrādāti Mičiganas Universitātē un ir atzīti starptautiski.

Beginner - Intermediate: Ja vērtējat savas angļu valodas zināšanas kā zemas vai viduvējas, piedāvājam Jums kārtot angļu valodas līmeņa testu (English Placement Test - EPT).
Testa ilgums: 65 minūtes.
EPT tests sastāv no 100 izvēles jautājumiem, kas pārbauda klausīšanās prasmi, gramatikas zināšanas, vārdu krājumu, kā arī lasīšanas prasmi. 
Intermediate - Advanced: Ja vērtējat savas angļu valodas zināšanas kā labas vai izcilas piedāvājam Jums kārtot angļu valodas zināšanu testu (Michigan Test of English Language Proficiency - MTELP).
Testa ilgums: 75 minūtes.

MTELP tests sastāv no 100 izvēles jautājumiem, kas pārbauda gramatikas zināšanas, vārdu krājumu un sinonīmu zināšanas, kā arī teksta satura uztveri. 

 

Reģistrējies testam šeit!

 

Testi notiek RTU Rīgas Biznesa skolas telpās Rīgā, Skolas ielā 11.

Intervijai Jums būs iespēja pierakstīties uzreiz pēc testa. Intervijas tiek organizētas nākamajā darba dienā pēc testa. Intervijā Angļu valodas centra pasniedzējs Jums izskaidros testa rezultātu un piedāvās Jūsu līmenim un interesēm atbilstošu apmācības grupu. 

 

Tabulā Jūs varat noskaidrot, kāda līmeņa angļu valodas zināšanām Jums būtu jābūt, lai uzsāktu izvēlēto kursu.

Kurss

Nepieciešamais zināšanu līmenis

Vispārējā angļu valoda (GE)

Jebkura līmeņa zināšanas

Biznesa angļu valoda (BE)

Intermediate, High-Intermediate

Efektīvas prezentācijas angliski

Sākot no High-Intermediate

Efektīva komunikācija angliski

Sākot no Lower-Intermediate

TOEFL ITP sagatavošanas kurss

 High-Intermediate

RBS Intelektuālā testa sagatavošanas kurss

High-Intermediate

 

Lai rezervētu vietu grupā un uzsāktu mācības, pēc intervijas lūdzam Jūs doties uz RBS Informācijas centru, kur Jūs reģistrēs attiecīgajam kursam un izsniegs rēķinu-līgumu.

 

Ja Jums ir jautājumi par pieteikšanās procesu, droši zvaniet uz RBS Informācijas centru pa tālr. 67089800 vai rakstiet uz info [at] rbs [dot] lv