Mentora konsultācijas

 

Kā RTU Rīgas Biznesa skolas studentam Jums ir iespēja piedalīties daudzās un dažādās aktivitātēs, kas var palīdzēt sagatavoties profesionālai darbībai, kā arī skola var palīdzēt karjeras izvēlē un darba meklēšanā. Mēs varam palīdzēt karjeras veidošanā ar konsultācijām, dot padomu CV un pieteikuma vēstuļu rakstīšanā, sagatavoties darba intervijai, kā arī palīdzēt profesionālā jomā dažādos citos veidos. 

 

RBS Mentora konsultācijas piedāvā:

 

  •  Individuālās konsultācijas 

Jums ir iespēja tikties ar mūsu apmācītajiem darbiniekiem, kuri jums palīdzēs dažādos jautājumos, kas saistīti ar profesionālo dzīvi, sākot no kritikas, līdz tam, kā veidot labākas attiecības ar savu darba devēju.
Lai pieteiktos konsultācijai darba laikā, lūdzu, rakstiet e-pastu arta [dot] praznicane [at] rbs [dot] lv 

 

  • Meistarklases 

RBS Mentora konsultācijas sadarbībā ar partneriem katru semestri piedāvā meistarklases. Tās ir veltītas dažādām ar karjeru saistītām tēmām, kas tiek piemērotas studentu profesionālajām vajadzībām. Visas meistarklases notiek Absolventu auditorijā RTU Rīgas Biznesa skolā. Iespējamās meistarklašu tēmas: 

Kā sagatavot efektīvu pārskatu par izglītības un darba pieredzi un rosinošu pavadvēstuli?  

Šī meistarklase pirmām kārtām iepazīstina izcila personiskā pieteikuma pavadošo dokumentu stilu un formu. Šeit tiek atvēlēts laiks tam, lai izanalizētu studentu pārskatus par izglītību un darba pieredzi un viņi varētu saņemt atgriezenisko saiti no mūsu karjeras konsultantiem bez iepriekšējas pieteikšanās. Tieši šis aspekts piesaista daudzus interesentus.

Curriculum Vitae 

Šajā meistarklasē uzmanība galvenokārt tiek veltīta CV un pavadošo dokumentu stilam un formātam. Būs atvēlēts laiks studentu CV izskatīšanai, un viņi varēs saņemt mūsu karjeras konsultantu viedokli un vērtējumu bez iepriekšējas pieteikšanās uz konsultāciju.  

Darba intervija 

Šai meistarklasei ir divas daļas. Meistarklasē apskatāmās tēmas būs: intervijas process, kā sagatavoties intervijai, kā arī cita informācija. Studenti gūs izpratni par darba „medībām” un veiksmes principiem, un par trim intervēšanas soļiem (sagatavošanos, pašu interviju un pasākumiem pēc intervijas). 

 

Darba devējiem

 
Dārgie darba devēji, ja jums ir interese par RTU Rīgas Biznesa skolas studentiem vai arī vēlaties piedāvāt darba vai prakses iespējas savā uzņēmumā, lūdzu, sazinieties info [at] rbs [dot] lv.