Atsauksmes

 

«MBA studijas RBS mani piesaistīja, jo skola piedāvā plašu kursu izvēli, starptautiskas studijas, kā arī pati par sevi ir kvalitatīva izglītības iestāde. Tā ir lieliska izdevība paplašināt zināšanas ar padziļinātām analīzēm no dažādām uzņēmējdarbības perspektīvām, un neatņemama mācību sastāvdaļa ir arī sadarbība ar pārējiem studentiem, kas papildināja manu biznesa aprindu pazīšanās tīklu ar daudziem jauniem kontaktiem. MBA izglītība dod zināšanas, uzticēšanos no kolēģu puses, kā arī palīdz atrisināt biznesa problēmas ikdienas darbā.»

«Izglītība nenozīmē piepildīt spaini, bet iedegt uguni.» Viljams Batlers Jeits
 

Ilze Grase
Sales and Marketing Director for Toyota and Lexus, WESS Motors

 

«Daudzi sāk studēt MBA programmās, lai varētu dabūt labi apmaksātu darbu. Bet daudz svarīgāk ir saprast, kas tu vēlies būt. Pirms es sāku studijas RBS, es sevi uzskatīju tikai par inženieri. RBS man palīdzēja pilnībā radīt sevi no jauna. Ar pareizajām studijām un padomdevējiem, es pārslēdzu savu prātu no tehniskām zinātnēm uz vadībzinībām un apguvu pavisam jaunas  iemaņas un prasmes. Ir ļoti svarīgi saprast, ka MBA nav sudraba lodīte. MBA grāds tevi automātiski nepadara par augstākā līmeņa vadītāju, taču tas dod iespēju to darīt. Jums jābūt gataviem mainīties un ņemt no RBS visu, ko šī skola var piedāvāt. Man tas nostrādāja, man ir izdevies mainīt nodarbošanos, vietu un kļūt par VP lielā daudznacionālā kompānijā.»

Hermanis Epšteins
CIO
Carlsberg Eastern Europe & Baltika Breweries

 

«RBS sniedz jums iespēju apgūt vajadzīgās zināšanas, prasmes un saprašanu, lai būtu veiksmīgs vadītājs mainīgā biznesa vidē. Tas, vai jūs šo iespēju izmantojat, paliek jūsu ziņā!»

Ilze Siliņa
Managing Director
Latvija Statoil

 

«Nespēju iedomāties sevi vadošā amatā, ja nebūtu mācījies RBS MBA. Esmu piedzīvojis milzīgu karjeras izaugsmi. Uzskatu, ka ir divu veidu ieguldījumi, kas vienmēr dod pozitīvus rezultātus – izglītība un ceļošana. Tāpēc es studēju RBS un strādāju airBaltic!»

Daiga Ērgle
Vice President HR
AirBaltic Corporation

 

«Ja redzu, ka potenciālajam jaunajam darbiniekam ir MBA diploms, tas dod man pārliecību, ka šis cilvēks dziļi izprot biznesa darbības pamatprincipus un procesus un var tos pielietot dzīvotspējīgas stratēģijas veidošanā un ieviešanā.»

Inese Eglīte
Marketing Director
Valmieras piens

 

«Ja mēs, jauni būdami, nocirtīsim kokus, mums nebūs kur patverties no saules, kad būsim veci. Es izvēlējos studēt RBS, jo tur mācības notiek angļu valodā un kursu plāns ir tik elastīgs, cik mans darba režīms mainīgs. Esmu studējis ASV un zināju, ka Rīgā ir skola, kura piedāvā Amerikas stila izglītību ar reālu situāciju analīzi, semināriem un spraigām diskusijām, pie kā biju pieradis.»

Anrī Leimanis
Director of Legal
Lattelecom

 

«MBA studijas Rīgas Biznesa skolā bija liels ieguvums manā personiskajā izaugsmē un turpmākajā karjerā. Skola sniedza pamatīgu teoriju bāzi par visām uzņēmējdarbības vadīšanas aktivitātēm, līdz ar to dodot iespējas attīstīt uzņēmumus, kuros strādāju, un augt līdz ar tiem.»

Aldis Greitāns
Chairman of the Board
Itella Information

 

«Studijas RBS man bija fantastisks atbalsts un palīdzība, jo tajā laikā dibinājām savas medicīnas iestādes. Šo projektu laikā man bija daudz jautājumu, ar ko palīdzēja mani pasniedzēji un studiju biedri. Studijas RBS ir lielisks veids kā iegūt abus – gan atbildes, gan jautājumus (par kuriem pats pat iedomāties nebūtu spējis!). Pasniedzēji, ar kuriem runāju par projekta sākumu, ir kļuvuši par draugiem un mentoriem. Tas ir liels ieguvums.» 

Leons Platacis
Chairman of the Board
Premium Medical

 

«Vērtīgākais, ko šeit ieguvu, bija praktiskā domāšanas ievirze un problēmrisinošs prāts. Biznesā galvenais ir panākt, ka darbi padarīti! Vienmēr var vēlēties vairāk informācijas, labākus partnerus, zemākus nodokļus un mazāku birokrātiju, bet mēs jau visi darbojamies pasaulē, kas nav ideāla. Šajos laikos tā var būt tik nomācoša, tāpēc sarunas ar tiem, kas līdz ar mani absolvējuši šo skolu, ir kā svaiga gaisa malks.»

Pēteris Strautiņš
Economics expert
DnB Nord 

 

«RBS jūs varat studēt pasaules līmeņa MBA programmā, turpinot strādāt savā zemē – Latvijā. Ne mazāk vērtīgi ir arī paplašināt pazīšanos vietējā biznesa vidē. Izmaksu un ieguvumu analīze pierāda, ka RBS MBA vienmēr dod pozitīvu atdevi jūsu personiskajai izaugsmei.»

Māris Ozoliņš
Member of the Board
Tieto Latvia

 

«Mūsu absolventi ar saviem sapņiem, drosmi un zināšanām var nest veiksmi un uzlabojumus pašiem sev, saviem uzņēmumiem, ģimenēm, Latvijai un, protams, pasaulei.»

Juris Jonaitis
CEO
NP Foods