Studiju brauciens

 

Executive MBA programmā ietilpst vienas nedēļas mācību brauciens uz Ņujorkas štata universitāti Bufalo, ASV, vai Otavas universitāti Kanādā, vai arī Stellenbošas Biznesa skolu Dienvidāfrikā. Mācību braucienā apvienota akadēmisko zināšanu apguve ar ekskursijām uz interesējošo nozaru kompānijām.

Pērn mūsu EMBA studenti Bufalo apguva kursu „Vara un ietekme” (Power and influence), bet profesionālo kontaktu veidošanas nolūkos bija noorganizēts tādu kompāniju apmeklējums kā Coca-Cola un HSBS. Turklāt mācību kursā piedalījās arī vietējie Executive MBA studenti, kas pastiprināja grupas dinamiku un pazīšanās tīkla veidošanas iespējas. Vienmēr ir laiks arī sabiedriskām aktivitātēm, piemēram, ekskursijai uz Niagāras ūdenskritumu.


„Vēlos dalīties savā pozitīvajā pieredzē par studiju braucienu uz universitāti Bufalo. Uzskatu, ka tā bija ārkārtīgi noderīga, jo ieguvu jaunus kontaktus, iepazinos ar jaunu kultūru, guvu nenovērtējamu pieredzi un vienlaikus atpūtos no rutīnas.”
 

Guntis Sokolovskis,
Sanistål Baltics

Vadītājs Baltijas valstīs un Polijā 


2012. gada pavasarī RBS Executive MBA ikgadējais brauciens programmas ietvaros bija uz Dienvidāfriku. EMBA 11 studentu grupa apmeklēja Stellenbošas Biznesa skolu. Viņiem bija piepildīta nedēļa, apgūstot vadīšanu gan klasē, gan viesojoties veiksmīgās kompānijās – vīna ražošanas, dimantu, vairumtirdzniecības un finanšu nozares uzņēmumos. Bez izcilas akadēmiskās programmas un ievada Dienvidāfrikas makroekonomikā, grupas dalībnieki izbaudīja arī braucienu pa safari, gastronomiskus piedzīvojumus un dažādas ekskursijas.

 

Starptautiskais studiju modulis Stellenbošas universitātes Biznesa skolā noteikti ir viens no RBS MBA studiju programmas izcilākajiem piedāvājumiem. Lieliskā sinerģija, ko veido plašu akadēmisko zināšanu apguve pie pasaules klases pasniedzējiem, unikālā iespēja iepazīties ar Dienvidāfrikas skaistumu un bagātīga sabiedrisko aktivitāšu programma ar absolventu un studējošo piedalīšanos padara šo neaizmirstamo ceļojumu patiesi nenovērtējamu.”
 

Inga Bratena,
RBS MBA Programmas vadītāja (2011-2012)