Atsauksmes

"Studijas RBS ir paplašinājušas manu redzesloku. Šī noteikti ir lieliska vieta, lai iegūtu pieredzes, zināšanu apmaiņas un biznesa kontaktu tīklošanās apvienojumu.”

Kon Tai Bui
Valdes priekšsēdētājs
Foundation Ltd
 

"Situāciju analīžu metodes izmantošana man apliecināja, ka nav pareizu un nepareizu lēmumu – tu pats esi tas, kurš lēmuma pieņemšanas procesā tos padara pareizus vai nepareizus. Man MBA studijas deva pārliecību, lai pieņemtu savus lēmumus.”

Daiga Melalksne-Auziņa
Valdes priekšsēdētāja
NASDAQ OMX Riga
 

 
"Laba izglītība vienmēr ir liela vērtība, bet vēl vērtīgāka tā ir laikā, kad ekonomika piedzīvo lielu stresu: spraigas konkurences apstākļos tirgus var novērtēt šādas izglītības pārākumu. Moderna pieeja uzņēmējdarbības mācīšanai un aktuālo procesu skaidrojumam, ko piedāvā RBS, padara studentus ne tikai spējīgus izturēt grūto studiju procesu, bet arī iegūtās zināšanas efektīvi pielietot komunikācijā ar ārvalstu partneriem – un tas ir apliecinājums, ka RBS spēj sniegt kvalitāti, kas ir vienlīdzīga universitātēm ārvalstīs. Ir būtiski, ka studijās pavadītajā laikā var uzzināt un analizēt praktiskas situācijas no reālās dzīves, kas īpaši palīdz vēlāk, kad notiek sastapšanās ar līdzīgiem gadījumiem, un tad jau tas notiek īstā biznesa vidē. RBS ļoti labi sagatavo profesionāļus, iemāca domāt biznesa jēdzienos un sniedz patiesu izpratni par to, kā vadāms bizness reālajā dzīvē." 

Dr.sc.ing. Āris Žīgurs
Valdes vadītājs
Latvenergo JSC
 

"RBS bija gan liels izaicinājums, gan iespēja radīt draugu un kolēģu loku uz mūžu. Varu bez grūtībām atkārtot vārdus, ko rakstīju 2007.gadā: „Lai kaut ko uzlabotu, ir jāmainās; lai sasniegtu perfektumu – ir jāmainās bieži.”(V.Čērčils). RBS ir vieta, kur veikt uzlabojumus un tiekties pēc perfektuma. Es patiešām novērtēju lielisko komunicēšanas iespēju no RBS puses un iespēju sekot līdzi un piedalīties RBS dzīvē.”

Daiga Veisa
Latvijas filiāles vadītāja
UPM Kymmene Forest AS affiliate