L-EARN - Business Camp

 

 

Vai karjera biznesa jomā ir piemērota Tev? 

 

Piedalies nedēļu ilgā izaicinājumā, lai izzinātu par biznesa pasauli un iegūtu stipendiju studijām vienā no RBS bakalaura programmām.

 

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbībā ar SEB banku piedāvā vidusskolēniem (10.-12. klase) aizraujošu iespēju uz nedēļu kļūt par “menedžmenta komandas” daļu, izmēģināt, ko nozīmē darboties biznesa vidē, un iegūt stipendiju mācībām RBS bakalaura studiju programmā biznesa vadībā (Vadīšana starptautiskos uzņēmumos) vai Baltijas IT līderu izcilības bakalaura studiju programmā “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas”.

Rīgas Biznesa skolas nometne “L-EARN” ir izveidota tieši vidusskolas skolēniem un piedāvā ieskatu biznesa pasaulē, apgūstot lēmumu pieņemšanas un ideju ģenerēšanas prasmes. Nometnes laikā dalībnieki uz nedēļu kļūs par daļu no “menedžmenta komandas”, kuru galvenais uzdevums – atrast risinājumu SEB bankas piedāvātajai biznesa situācijai. Lai uzdevumu izpildītu, dalībnieki apmeklēs lekcijas par dažādām biznesa tēmām, dosies vizītēs uz RBS absolventu uzņēmumiem un tiksies ar SEB bankas pārstāvjiem.

Lai izpildītu uzdevumu, dalībniekiem notiks lekcijas, kurās RBS pasniedzēji izstāstīs biznesa pamatkonceptus.

 

 

Balva uzvarētājam: pilnībā apmaksātas studijas Rīgā RBS biznesa vadības bakalaura programmā vai BITL bakalaura studiju programmā "Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas".  

 

Pasākuma darba kārtības piemērs

Par L-EARN

Laiks: no 2020. gada 19. līdz 23. oktobrim

Dalības maksa: 

  • 35 EUR (dalības maksa un izmitināšana*, nenodrošinot ēdināšanu). 

Tiem, kas nav rīdzinieki, tiks nodrošināta izmitināšana.

Valoda: angļu

 

Kā kļūt par L-EARN dalībnieku?

Pēc tam, kad būsim saņēmuši visus pieteikumus, mēs no visas Baltijas izvēlēsimies labākos 25 – tos, kam ir vislabākie sasniegumi skolā, kā arī plašākā pieredze ārpus skolas aktivitātēs.

Nometnes laikā katrs dalībnieks tiks vērtēts, skolēns ar augstāko rezultātu saņems stipendiju mācībām Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmā.

Piesakies līdz 2020. gada 11. oktobrim! E-pasts: admissions [at] rbs [dot] lv

Lejupielādēt pieteikumu

 

Obligātās prasības, lai pieteiktos: 

  • Vidējā atzīme pēdējā liecībā – vismaz 7
  • Vidējā atzīme angļu valodā pēdējā liecībā – vismaz 8

Rezultātus paziņosim 2020. gada 13. oktobrī.

Vairāk informācijas: 
Paula Elksne
Assistant Director of Bachelor Programs

E-mail: paula [dot] elksne [at] rbs [dot] lv
Phone: +371 67089800