L-EARN BOOT CAMP 2020

 

Apgūsti biznesa un IT pamatus un iegūsti pilnu stipendiju mācībām RBS! 

 

Piedalies nedēļu ilgā izaicinājumā no RBS un SEB, lai izzinātu biznesa un IT pasaules un iegūtu stipendiju studijām RBS!

 

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbībā ar SEB banku piedāvā vidusskolēniem (10.-12. klase) aizraujošu iespēju uz nedēļu kļūt par “menedžmenta komandas” daļu, izmēģināt, ko nozīmē darboties biznesa un IT vidē, un iegūt stipendiju mācībām RBS bakalaura studiju programmā biznesa vadībā (Vadīšana starptautiskos uzņēmumos) un Baltijas IT līderu izcilības bakalaura studiju programmā “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas”.

Rīgas Biznesa skolas nometne “L-EARN” ir izveidota tieši vidusskolas skolēniem un piedāvā ieskatu biznesa pasaulē, apgūstot lēmumu pieņemšanas un ideju ģenerēšanas prasmes. Nometnes laikā dalībnieki uz nedēļu kļūs par daļu no “menedžmenta komandas”, kuru galvenais uzdevums – atrast risinājumu SEB bankas piedāvātajai biznesa situācijai. Lai uzdevumu izpildītu, dalībnieki apmeklēs lekcijas par dažādām biznesa tēmām, dosies vizītēs uz RBS absolventu uzņēmumiem un tiksies ar SEB bankas pārstāvjiem.

Lai izpildītu uzdevumu, dalībniekiem notiks lekcijas, kurās RBS pasniedzēji izstāstīs biznesa pamatkonceptus.

 

 

Balva uzvarētājam: 3 stipendijas studijām vienā no RBS bakalaura programmām 

(1 pilnībā apmaksātas studiju vieta un 2 stipendijas kas sēdz 50% no studiju maksas Rīgā RBS biznesa vadības bakalaura programmā vai BITL bakalaura studiju programmā "Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas").  

 

Pasākuma darba kārtības piemērs

Par L-EARN

Laiks: no 2021. gada 18. līdz 22. oktobrim

Dalības maksa: 

  • 35 EUR *

*Ja piesakāties studijām RBS, L-EARN dalības maksa tiks pieņemta kā reģistrācijas maksa.

Valoda: angļu

 

Kā kļūt par L-EARN dalībnieku?

Pēc tam, kad būsim saņēmuši visus pieteikumus, mēs no visas Baltijas izvēlēsimies labākos 25 – tos, kam ir vislabākie sasniegumi skolā, kā arī plašākā pieredze ārpus skolas aktivitātēs.

Nometnes laikā katrs dalībnieks tiks vērtēts, skolēns ar augstāko rezultātu saņems stipendiju mācībām Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmā.

Piesakies līdz 2021. gada 11. oktobrim! E-pasts: admissions [at] rbs [dot] lv

Lejupielādēt pieteikumu

 

Obligātās prasības, lai pieteiktos: 

  • Vidējā atzīme pēdējā liecībā – vismaz 7
  • Vidējā atzīme angļu valodā pēdējā liecībā – vismaz 8

Rezultātus paziņosim 2021. gada 13. oktobrī.

Vairāk informācijas: 
Paula Elksne
Assistant Director of Bachelor Programs

E-mail: paula [dot] elksne [at] rbs [dot] lv
Phone: +371 67089800