”PRE-UNIVERSITY” ANGĻU VALODA SKOLĒNIEM

”PRE-UNIVERSITY” angļu valoda ir sagatavošanas kurss skolēniem (14-18 gadi), kuri plāno studēt un/vai dzīvot angļu valodā runājošā vidē.

Jaunajā apmācību formātā mēs nodrošināsim:

  • Pre-classes nodarbības (līdz 30 minūtēm) – pirms klases nodarbība (lasīšana, video ar dažiem sākotnējiem gramatikas skaidrojumiem, izrunu apmācību, utt.), ko studenti veic sev vēlamā laikā un tempā. Iepriekš sagatavotie uzdevumi ir daļa no studiju procesa un ir obligāti.
  • Grupas nodarbības (90 minūtes) –  divas reizes nedēļā. Mācības būs iespējams apmeklēt klātienē 1x nedēļā (uzrādot derīgu vakcinācijas sertifikātu) un 1x nedēļā attālināti tiešsaistē. Nodarbības laikā tiek paredzēta valodas prasmju attīstīšana: lasīšana, runāšana, klausīšanās, rakstīšana, kā arī diskusijas un kritiskās domāšanas prasmes.
  • Angļu valodas izrunas lietotne/lietojumprogramma – Jūsu personīgais virtuālās izrunas treneris ar mākslīgo intelektu palīdzēs iemācieties sarunāties angļu valodā skaidri, brīvi un pārliecinoši.
  • Oriģinālas mācību grāmatas – katram zināšanu līmenim tiek īpaši izvēlētas mācību  grāmatas gan gramatikai, gan vārdu pielietojumam.
  • Individuāla pieeja katram studentam – RBS pasniedzēji un kursu koordinatori analīzēs katra studenta rezultātus izmantojot nodarbībās, pirms klases nodarbībās, testu un lietotnes programmas pārskatu, lai tādā veidā sekotu katra studenta progresam.

Detalizēta informācija par kursu 

Nākamais kurss 27.09.2021. -  12.05.2022.
Nodarbību intensitāte Pr/Tr   no 18:00 līdz 19:30 vai
Ot/Ce  no 16:00 līdz 17:30 
Akadēmisko stundu skaits 120. ak.st.
Maksa par akadēmisko stundu 6.99 EUR
Mācību maksa (iekļautas mācību grāmatas, telefona aplikācija ar
mākslīgo intelektu, platformas izmantošana, testi un citi izdales materiāli)
93.20 EUR (mēnesī)

Pirms mācību sākuma kursu dalībniekiem ir jāveic angļu valodas zināšanu pāraudes tests, lai veidotu mācību grupas līdzīgos zināšanu līmeņos ar citiem kursu dalībniekiem. Pēc testa tiek veikta intervija, ko vadīs Angļu valodas centra darbinieks. Test un intervija notiks attālināti.

Reģistrējies testam

 

Papildus informāciju var saņemt zvanot 67089800 vai raksti epastu: info [at] rbs [dot] lv