”PRE-UNIVERSITY” ANGĻU VALODA SKOLĒNIEM

”PRE-UNIVERSITY” angļu valoda ir sagatavošanas kurss skolēniem (14-18 gadi), kuri plāno studēt un/vai dzīvot angļu valodā runājošā vidē.

Jaunajā apmācību formātā mēs nodrošināsim:

  • Pre-classes nodarbības (līdz 30 minūtēm) – pirms klases nodarbība (lasīšana, video ar dažiem sākotnējiem gramatikas skaidrojumiem, izrunu apmācību, utt.), ko studenti veic sev vēlamā laikā un tempā. Iepriekš sagatavotie uzdevumi ir daļa no studiju procesa un ir obligāti.
  • Grupas nodarbības (90 minūtes) –  divas reizes nedēļā attālināti tiešsaistē, izmantojot Zoom platformu. Nodarbības laikā tiek paredzēta valodas prasmju attīstīšana: lasīšana, runāšana, klausīšanās, rakstīšana, kā arī diskusijas un kritiskās domāšanas prasmes. N.B. Ja nodarbības klātienē būs atļautas, pirmo nodarbību studenti, kas dzīvo Rīgā, varēs apmeklēt klātienē RBS telpās. Esošas RBS tehniskās iespējas ļauj organizēt nodarbības hibrīdā režīmā: daži studenti mācās klātienē klasē, bet citi to dara attālināti.
  • Angļu valodas izrunas lietotne/lietojumprogramma – Jūsu personīgais virtuālās izrunas treneris ar mākslīgo intelektu palīdzēs iemācieties sarunāties angļu valodā skaidri, brīvi un pārliecinoši.
  • Oriģinālas mācību grāmatas – katram zināšanu līmenim tiek īpaši izvēlētas mācību  grāmatas gan gramatikai, gan vārdu pielietojumam.
  • Individuāla pieeja katram studentam – RBS pasniedzēji un kursu koordinatori analīzēs katra studenta rezultātus izmantojot nodarbībās, pirms klases nodarbībās, testu un lietotnes programmas pārskatu, lai tādā veidā sekotu katra studenta progresam.

Detalizēta informācija par kursu 

Nākamais kurss 25.01.2021. -  28.05.2021.
Nodarbību intensitāte Pr/Tr   no 18:00 līdz 19:30 vai
Ot/Ce  no 16:00 līdz 17:30 
Akadēmisko stundu skaits 64. ak.st.
Maksa par akadēmisko stundu 6.99 EUR
Mācību maksa (iekļautas mācību grāmatas, telefona aplikācija ar
mākslīgo intelektu, platformas izmantošana, testi un citi izdales materiāli)
89.47 EUR (mēnesī)

 

 

Reģistrējies intervijai, nosaki valodas prasmes līmeni un pievienojies grupai!

 

Reģistrējies intervijai

 

Papildus informāciju var saņemt zvanot 67089800 vai raksti epastu: info [at] rbs [dot] lv

 

=   =   =   =   =

12.klases vidusskolēniem unikāls kursu piedāvājums:

CE kārtošanas prasmes (stratēģija un taktika): angļu valoda

 

Vairāk informācijas

 

 

CE kārtošanas prasmes (stratēģija un taktika): matemātika

 

Vairāk informācijas