Atklājiet veiksmīgu uzņēmēju DNS


Claudio Andrés Rivera prezentāciju "Atklājiet veiksmīgu uzņēmēju DNS"

lejupielādēt iespējams šeit (biznesa plānu šeit).

 

 

Claudio Andrés Rivera, MBA, PhD
 
Claudio A.Rivera uzaudzis ir Argentīnā, bet kopš 1999.gada ir strādājis dažādās pasaules augstskolās. 2004.gadā viņš sāka dzīvot un strādāt Latvijā. Pašlaik Claudio strādā par RTU Rīgas Biznesa skolas pasniedzēju un bakalaura programmas direktoru.
 
Lielāko savu karjeras laiku viņš strādā konsultāciju, apmācību un pētījumu uzņēmumos, sadarbojoties ar tādiem uzņēmumiem kā Elevator International, Cisco Networking Academy, IAE (viena no prestižākajām universitātēm Latīņamerikā), Euromonitor International u.c. Kā neatkarīgais konsultants viņš strādā vairākos projektos, kas saistīti ar informāciju tehnoloģiju biznesu, cilvēku resursiem, pētījumiem un apmācībām. 
 
 
 
 
Bakalaura programma (BBA) angļu valodā:
 
Vadīšana starptautiskos uzņēmumos (Management in International Business) - programmā studenti apgūst spēju analizēt starptautisku uzņēmumu un iestāžu vadības speciālistu problēmas, uzņemties atbildību un iniciatīvu, veicot darbu individuāli, komandā vai vadot citu cilvēku darbu, pieņemt lēmumus un rast radošus risinājumus mainīgos un neskaidros apstākļos. Programmas ilgums 3 gadi.
 
Pirmā pieteikšanās kārta 2013./2014. mācību gadam notiek līdz 2013.gada 16. aprīlim (stipendijām), otrā kārta līdz 15.jūlijam. 
 
 
Atvērtās durvju dienas:
  • 8.februāris, 16:00-18:00, 2013
  • 8.marts, 16:00-18:00, 2013
  • 28.jūnija, 16:00-18:00, 2013
Pieteikšanās atvērtām durvju dienām klātienā vai tiešraidei šeit.
 
 
 
Rīgas Biznesa skola:
 
RBS ir vecākā un prestižākā biznesa vadības augstskola Latvijā, kas 21 darbības gados ir veiksmīgi attīstījusies kopā ar spēcīgiem starptautiskiem sadarbības partneriem – Bufalo Universitāti (ASV), Otavas Universitāti (Kanāda) un tagad arī -  BI Norvēģijas Biznesa skolu. Kopš 1991. gada RBS absolvējuši vairāk kā 970 uzņēmēji, kuri ieņem vadošus amatus gan Latvijā, gan ārzemēs, tādos uzņēmumos kā Statoil, Latvenergo, AirBaltic, Lattelecom, Valmieras Piens, DnB Bank, Swedbank, SEB, Siemens, MTG Group u.c.
 
 
 
 
Papildu informācija:
 
Skolas ielā 11, Rīgā, LV–1010
Tālr. 67089800
info [at] rbs [dot] lv
Skype: rbs_lv
Twitter: rbs_lv
www.rbs.lv