Angļu valoda un TOEFL iBT sagatavošana

Vai Jums nepieciešams uzlabot angļu valodas zināšanas? Vai vēlaties neatkarīgu un objektīvu angļu valodas zināšanu novērtējumu? Varbūt plānojat studēt ārzemēs?

RBS Angļu valodas centrs, sadarbībā ar EducationUSA informācijas centru, piedāvā unikālu iespēju apvienot angļu valodas uzlabošanu ar sagatavošanos TOEFL iBT eksāmenam – populārākajam angļu valodas testam, ko pieņem vairāk kā 8500 universitātes, koledžas un institūcijas visā pasaulē.

Kurss ļaus studentiem papildināt vārdu krājumu un pilnveidot angļu valodas prasmes – klausīšanos, runāšanu, lasīšanu, rakstīšanu un gramatikas zināšanas, lai veiksmīgi nokārtotu vidusskolas angļu valodas eksāmenu. Īpaša uzmanība tiks veltīta TOEFL iBT eksāmena uzdevumiem, kā arī programmā iekļautasī 2 pilnas TOEFL iBT eksāmena praktizēšanas sesijas īstā TOEFL iBT testēšanas centrā.

 

Nākamais kurss paredzēts:

aprīlis - jūnijs

 

Pieteikšanās:
Mācībām var pieteikties, kārtojot zināšanu pārbaudes testu, kuram Jūs varat reģistrēties, aizpildot anketu. Lаi pieteiktos uz testu, spiediet šeit!!

Testa laikā Jūs varēsiet pieteikties intervijai, kuras parasti tiek organizētas nākamajā darba dienā. Testi, intervijas un mācības notiek Rīgā, Skolas ielā 11. 

 

Semestra ilgums 6 mēneši
Nodarbību intensitāte

2 reizes nedēļā no 16:00 – 17:30

2 iBT TOEFL praktizēšanas sessijas no 13:30 līdz 17:30

Akadēmisko stundu skaits 96
Maksa par akadēmisko stundu 3,44 LVL / 4,89 EUR
Mācību maksa mēnesī (ar PVN)

55 LVL / 78,26 EUR

Cenā iekļauts:

  • Grāmatas un papildus mācību materiāli
  • Divas pilnas iBT TOEFL praktizēšanas sesijas, kam sekos paniedzēja novērtējums un komentāri

Mācību maksu iespējams maksāt daļās! 

 

* Programma tiek piedāvāta sekojošos līmeņos:

- Lower-Intermediate (B1+)

- Intermediate (B2)

- High-Intermediate (B2+)

- Advanced (C1)