Dzīves kvalitāte = f (?)

Interesanti, no kā gan ir atkarīga tik ļoti daudzinātā dzīves kvalitāte? Un kā mēs to varam ietekmēt? Protams, runājot par dzīves kvalitāti, visbiežāk ar to saprotam veselību, bet vēlamies taču arī, lai dzīvot būtu interesanti. Bet ko tas nozīmē?


Interesants darbs? Pavisam ne retums, īpaši, ja Jūs nepārtraukti apgūstat ko jaunu. Lai gan, karjeras izaugsmei, piemēram, lielā starptautiskā uzņēmumā vai darbam ar ārzemju klientiem un sadarbības partneriem bez profesionālajām zināšanām nepieciešama arī valoda.


Interesanta saskarsme? Sociālie tīkli, protams, neaizstās reālo saskarsmi, tomēr piekritīsiet, ka uzturēt sakarus ar draugiem ir kļuvis vieglāk. Un, ņemot vērā, ka ceļojam arvien vairāk un tūristi mēdz viegli atrast kopēju valodu, jaunus paziņas un pat draugus mēs iegūstam biežāk. Arī paziņu loks ietver cilvēkus no visdažādākajām valstīm. Tas, protams, iespējams tikai tad, ja mums ir kopīga valoda.


Iznāk, ka valodu zināšanas ir interesanta darba un interesantas saskarsmes atslēga! Bet, ja ir jāizvēlas, kādu valodu apgūt vai uzlabot, neapšaubāmi, tā ir angļu valoda, jo pasaules bizness, zinātne un izglītība izmanto tieši šo valodu. Tātad arī Jūsu potenciālie draugi, paziņas un partneri visticamāk runā angliski.


Lūk, īstā formula: Dzīves kvalitāte = f (angļu valoda). Jo labākas angļu valodas zināšanas, jo augstāka dzīves kvalitāte.