Piesakies līdz 18.04.2021!

​Dokumentu iesniegšanas termiņš studijām RBS: 18.04.2021.

 

 

RTU Rīgas Biznesa Skola (RBS) ir vecākā biznesa skola Baltijā.

Dibināta 1991. gadā sadarbībā ar Ņujorkas Valsts universitāti Bufalo, ASV un Otavas Universitāti Kanādā, Rīgas Biznesa skola (RBS) ir vadības - izglītības iestāde un Rīgas Tehniskas universitātes (RTU) sastāvdaļa. RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā mācību studiju programmas ir veidotas pēc labākajām augstākās izglītības tradīcijām pasaulē, ar iespēju iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā; maģistra līmeņa grādu, ka arī iegūt papildus izglītību vidusskolēniem un profesionāliem. 

RBS misija ir sagatavot jaunas paaudzes biznesa un IT nozares līderus digitālajam laikmetam.

 

RBS studiju programmas:

Studiju programmas fokusējas uz būtiskākajiem biznesa un/vai IT priekšmetiem – finanses, datorzinātne, uzņēmējdarbība, programmēšana, jaunuzņēmumi, mākslīgais intelekts, māksla, komunikācija, datu struktūra u.c. 

Bakalaurs uzņēmējdarbības vadībā "Vadīšana starptautiskos uzņēmumos”

(Bachelor of Business Administration, BBA)

Bakalaurs Baltijas IT vadībā “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas”

(Bachelor of IT Leadership, BITL)

RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programma biznesa vadībā (Vadīšana starptautiskos uzņēmumos) pamatā ir viena no Eiropas un ASV vadošās uzņēmējdarbības skolas – BI Norvēģijas Biznesa skolas (BI Norwegian Business School) un Bufalo universitātes (University at Buffalo) - studiju programma jeb mācību plāns.

Programma aptver uzņēmējdarbības vadības galvenās tēmas, tādas kā finanses, ekonomiku, vadības metodes, likumdošana un starpkultūru komunikāciju. 

Tev būs iespēja izvēlēties arī specializāciju:

 • Mārketings
 • Biznesa analītika
 • Finanses
 • Uzņēmējdarbība

Latvijas vadošās universitātes – Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitāte – kopīgi īstenos starpdisciplināru datorzinātņu programmu  “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajām universitātēm – Bufalo Universitāti Ņujorkas štatā (BU). Programmas īstenošanu, tajā skaitā arī studentu uzņemšanu, koordinēs Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola.

Sākot ar trešo studiju gadu, tev būs iespēja izvēlēties arī specializāciju:

 • Mākslīgais intelekts un datu attēlošana
 • Algoritmi un datordrošība
 • Finanses
 • Vispārējā vadība
 • Biznesa analītika

 

Lejupielādē BBA pieteikuma formu    

 

Lejupielādē BITL pieteikuma formu    

 

 

Stipendijas:

 

Mēs esam pārliecināti, ka stipendija ir iespēja - iespēja iegūt izglītību, kas ļaus tev mainīt savu karjeru un dzīvi. Tāpēc nav labāka veida, kā svinēt RBS 30 gadus, dodot iespēju 30 jaunajiem līderiem studēt starpdisciplinārās dubultā grāda programmās šeit, RBS!

 • RBS izcilības stipendijas

 • RBS Absolventu asociācijas stipendija

 • Finānšu un IT nozares stipendijas

 • RBS basketbola stipendija

 • RBS L-EARN biznesa nometnes stipendija

Vairāk informācijas šeit.

 

 
PIETEIKUMA DOKUMENTU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ:
 

► 2021. gada 18. aprīlis  

 

RBS angļu valodas iestājpārbaudījums

RBS matemātikas iestājeksāmens

Angļu valodas zināšanām ir ļoti liela nozīme RTU Rīgas Biznesa skolā – studijas, komunikācija ar akadēmisko un administratīvo personālu, kā arī ārpus studiju process notiek angliski. Bakalaura programmas kandidātiem jābūt pietiekošam angļu valodas zināšanu līmenim. Lai noteiktu angļu valodas prasmju līmeni, potenciālajiem studentiem jānokārto starptautisks valodas eksāmens. 

Kandidāti var iesniegt EduSynch, TOEFL ITP, TOEFL iBT vai IELTS testa rezultātus.

NB! Bakalaura programmas kandidātiem Rīgas Biznesa skola piedāvā kārtot EduSynch testu par brīvu.

Matemātiskā kompetence ir stūrakmens studijām RTU Rīgas biznesa skolā - visiem kandidātiem jābūt ar labu matemātikas zināšanu līmeni.

MIE pārbauda kandidāta matemātiskās izpratnes un zināšanu apguves dziļumu pēdējā vidusskolas studiju gadā. Eksāmens koncentrēts uz tēmām, kas svarīgas veiksmīgai matemātikas priekšmeta apguvei RBS BBA un BITL programmās.

Visi reflektanti, kuri piesakās studijām RBS BBA un BITL programmās, tiks automātiski reģistrēti MIE.

Reģistrējies EduSynch testam

Reģistrējies konsultācijai 

 

Ja tev rodas jautājumi, aicinām pieteikties individuālām konsultācijām pie bakalaura programmas studentu konsultanta, lai saņemtu atbildes uz visiem jautājumiem par mūsu Bakalaura programmām, kā arī noskaidrot jautājumus, kas attiecas uz jūsu turpmākās karjeras ceļu. 

 

       Pieteikties 


Leila Zabitova

Uzņemšanas atbalsta menedžere
Tel.: +371 67089800
e-pasts: admissions [at] rbs [dot] lv