Pasniedzēji

 

Rīgas Biznesa skolas pasniedzēji ir zinātnieki, konsultanti un viscaur līderi visos biznesa aspektos. Viņi mudina un iedrošina studentus ar mācību programmu, kas sniedz zināšanas, pieredzi, brīvību un aizrautību mācīties. Mācībspēku vidū ir gan ārvalstu, gan vietējie pasniedzēji un praktiskās uzņēmējdarbības pārstāvji.

Viņi rosina studentus domāt, iedziļināties jautājumos, piedāvā alternatīvus skatījumus un liek studentiem rūpīgāk izvērtēt savus pieņēmumus. Viņi vienmēr tiecas atrast arvien labākus un inovatīvus veidus, lai veicinātu studentus gūt zināšanas un atklāt ko jaunu. Pasniedzējiem vienmēr atrodas laiks studentiem, jo viņi ir ne tikai pasniedzēji, bet arī padomdevēji un mentori. 

Vairāk informācijas par pasniedzējiem meklējiet šeit.

 «Vadīšanas starptautiskos uzņēmumos bakalaura programmas sākums Rīgas Biznesa skolā sadarbībā ar BI Norvēģijas Biznesa skolu  ir lielisks pavērsiens gan RBS, gan biznesa sabiedrībai kopumā. Mēs vēlamies sagatavot jaunu vadītāju paaudzi ar dziļu izpratni par uzņēmējdarbību, prasmīgus un ar dziļi humānistisku un nolūka izjūtu. Kā šī ambiciozā projekta vadītājs es ceru uz jūsu atbalstu, lai šis sapnis piepildītos.”  

Claudio A. Rivera, PhD,
RBS Bakalaura programmas vadītājs

 

«Profesionālie un aizrautīgie RBS mācībspēki ar starptautisku pieredzi ir labi sabalansēts akadēmisko zināšanu un uzņēmējdarbības praktiskās pieredzes apvienojums. Latvijā daudzi uzņēmumi ir labi RBS partneri un labprāt pieņem darbā RBS absolventus, tāpēc ka skolā daudzi kursi tiek mācīti starptautiskā kontekstā. Liels ieguvums studentiem ir RBS sadarbība ar BI Norvēģijas Biznesa skolu, Buffalo universitāti (ASV) un Otavas universitāti (Kanāda). RBS ilglaicīgā sadarbība ar Latvijas uzņēmumiem ļauj mūsu studentiem studiju laikā veidot biznesa kontaktu tīklu. Mūsu absolventi nāk ar savām zināšanām un pieredzi un ir gatavi strauji mainīgajai biznesa videi.” 

Andrejs Koliškins, PhD,
RBS pasniedzējs (Matemātika
)