Vadītāja prasmju attīstības praktikums (LDP)

 

 

 

 

 

Vadītāja prasmju attīstības praktikuma (LDP) dalībnieki iegūs dziļu izpratni par līderisma jēdziena attīstību un koučingu, ko pielieto daudzos un dažādos uzņēmējdarbības un sabiedriskos kontekstos.


Praktikuma dalībnieki apgūs jaunus vadītāja paņēmienus, kas noderēs personiskajā pieredzē, kā arī individuāli strādās ar augstākā līmeņa vadītāju kouču un pievērsīsies zināšanu pielietošanai praksē. Šajā gadījumā dalībnieki neanalizēs jau zināmas biznesa situācijas, bet pievērsīsies paši savām problēmām, un to risināšanā viņi saņems atbalstu un kouča palīdzību, lai veiktu vajadzīgās izmaiņas, kas ved pie kārotā rezultāta. Mēs darbosimies rosinošā vidē, kas veicinās attīstību, un izmantosim kolēģu viedokļus, iegūstot ātru atgriezenisko saiti, liksim lietā personiskās atskaites un augstākā līmeņa biznesa koučinga konsultācijas, lai padarītu jūs par vēl veiksmīgāku vadītāju un personību kopumā.

RBS Vadītāja prasmju attīstības praktikums ir iespēja apzināties savas stirpās un vājās puses, kā arī sekot līdzi savai individuālajai izaugsmei. 

 

 

 

Mācībspēki

 

Profesors Claudio Andres Rivera, MBA, PhD
LDP Programmas vadītājs
Ph.: +371 67089800
Mob: + 371 20016616
Email: claudio [dot] rivera [at] rbs [dot] lv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Christo Nel
LDP Programmas pasniedzējs
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Uldis Pāvuls, Dr.psych
LDP Programmas pasniedzējs