Studentu atsauksmes

 

«Kad tu esi tādā vidē, kur visi viens otram uzticās un rūpējas viens par otru, tiek radītas lieliskas idejas un jautrības ir daudz. Mācīties RBS nav tikai izaicinājums sev, tas ir kas daudz vairāk, tas pārspēj  visas  robežas. Šeit runa nav par galamērķi, bet par aizraujošu un dažreiz grūtu ceļojumu, ko nodrošina RBS dinamiskā dzīve.» 

Mārtiņš Dvinskis
BBA Students

 

«Ja vēlies izaicinājumu sev un iegūt dzīvē neatkārtojamu pieredzi, vai satikt citus abiciozus cilvēkus, šī ir īstā vieta tev. RBS tu varēsi pilnveidot sevi par lielisku līderi, soli pa solim. Mentoringa sesijas, vieslekcijas un profesionālais RBS personāls palīdzēs veikt pirmos soļus uz rezultātiem. Ir lieliski būt daļai no RBS, jo kopā Mēs Dalāmies Sasniegumos!»

Anna Zīdere
BBA Studente

 

«Kavlitāte un prestižs, man ir ļoti svarīgi, tāpēc izvēlējos RBS. Mēs izmantojam materiālus un situāciju analīzes materiālus no pasaules vadošajām skolām, kā Hārvarda, IESE, Stenforda un citas. Arī mācību maksa ir saprātīga un cena ir lētāka kā citās augsta līmeņa skolās. Ja tu vēlies augstas kvalitātes izglītību, nāc uz RBS!»

Jurijs Beļezjaks
BBA students

 
 

«Uzskatu, ka RBS ir lieliska izvēle tiem, kas grib būt ļoti veiksmīgi, bet tikai ar gribēšanu, pēc RBS standartiem, ir par maz. Skola prasa, lai jūs izdarītu lēcienu un atstātu savu komforta zonu, lai varētu nonākt pie daudzajām iespējām, kas atrodas ārpus jūsu komforta zonas.
Pasniedzēji ir gan no ārvalstīm, gan tādi, kuriem ir starptautiska pieredze, un tas dod šai Bakalaura programmai globālu skatījumu un padziļinātas studijas.»

Vinicius Ferez
BBA students no Brazīlijas

 

«RBS ir iespēju paradīze. Kolīdz iekļūsti šajā kopienā, biznesa pasaulē tu vairs nekad dzīvē nebūsi viens. Tā ir vieta, kur tiek audzināti jaunie līderi. Tā ir vieta, kur gaisā ir 99,9 % veiksme, zināšanas un pieredze. Tie, kas jūtas kā jaunie līderi un kuru rokās ir mūsu valsts nākotne, esat laipni aicināti ieelpot šo gaisu!»

Kristaps Gintauts
BBA students
 
 
«Man radās interese par RBS brīdī, kad tās pārstāvji apmeklēja mūsu skolu. Man patīk jaunas lietas un personiski izaicinājumi. Studēšana šajā pirmajā biznesa vadības Bakalaura programmā angļu valodā man toreiz šķita diezgan liels izaicinājums. Es esmu stingri pārliecināts, ka tas, ko mācos šajā Bakalaura programmā, ir pirmais solis uz lieliem darbiem. Tādēļ es izvēlējos studēt RBS.»
Ivars Muzis
BBA students
 
 
«Nespēju pat iedomāties, ka Biznesa vadības Bakalaura programma (Vadība starptautiskos uzņēmumos) būs tik aizraujoša un ar tik daudziem reālās dzīves piemēriem. Uzskatu, ka šajos trijos gados jūs iegūsiet zināšanas daudzās jomās (uzņēmējdarbībā, tirgzinībās, vadīšanā u.t.t.). Līdz ar interesantām lekcijām un pasniedzēju pieredzi, jūs veidosiet lielisku domubiedru kopu un iegūsiet kontaktus, kas noderēs visas dzīves laikā. Šie elementi palīdzēs jums sasniegt augstāko līmeni izglītībā. Kvalitātei ir nozīme, pievienojieties mums!»
Pēteris Kovisārs
BBA students
 
 

«Godīgi sakot, dažu nedēļu laikā RBS patiešām kļuva par manām otrajām mājām. Tam ir vairāki iemeslu. Pirmkārt, skola vispirms palīdzēja mums, jaunajiem studentiem, iepazīties neformālā gaisotnē, līdz ar to mēs tagad esam īsta komanda, un esmu sajūsmā par iespēju būt kopā ar šiem cilvēkiem! Otrkārt, BBA programma ir labi izveidota, līdz ar to mums nav jātērē laiks, mācoties to, kas mums reālajā dzīvē nebūs vajadzīgs. Treškārt, pasniedzēji visu labi paskaidro, vienmēr ir gatavi palīdzēt un motivē mūs mācīties ar dažādiem neparastiem uzdevumiem klasē vai ārpus tās. Ceturtkārt, RBS ir īpaša gaisotne – jaukas telpas, labs aprīkojums un izpalīdzīgs personāls, tā, ka ir darīts burtiski viss, lai studentam būtu ērti. Atklāti runājot, man nav ne mazāko šaubu par to, ka mans lēmums mācīties Rīgas Biznesa skolā ir pareizs!»

Natalia Kuznecova
BBA studente