RBS Direktora uzruna

 

RBS Direktora uzruna

Esiet sveicināti Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolā!

Atrodoties krustcelēs starp rietumiem un austrumiem, Rīga vienmēr ir bijusi biznesa aktivitāšu centrs. Jau vairāk nekā 27 gadu Rīgas Biznesa skola (RBS) nodrošina pasaules līmeņa vadības apmācību pašreizējiem un nākamajiem uzņēmējiem. Mūsu stingrā apņemšanās uzturēt augstu kvalitāti, Ziemeļamerikas MBA programmu principus un angļu valodu kā mācību valodu padara RBS atšķirīgu.

Latvijai pievienojoties Eiropas Savienībai, vadības izglītība tiecas pēc jauniem horizontiem. RBS pilna laika MBA programma ir īpaši izstrādāta, lai pieņemtu šo izaicinājumu. Ar RBS stratēģisko partneru – Bufalo universitātes un Otavas universitātes - palīdzību un mūsu korporatīvo atbalstītāju vajadzību apzināšanu un integrēšanu mūsu apmācību procesā mēs esam izveidojuši unikālu programmu, lai sagatavotu biznesa līderus rītdienas globālajai pasaulei – pasaulei, kurā veiksmīgs līderis nozīmē zināšanas par moderno biznesa procesu un starptautiskā pieredze.

Starptautiski atzīti mācību spēki un akadēmiski spēcīga MBA programma dinamiskajā Rīgā sniegs jums pieredzi, kas jūs sagatavos vadītāja karjerai nākotnē. Es gaidu jūs Rīgas Biznesa skolā - skolā, kur tiek atrisināti biznesa izaicinājumi un piepildās sapņi.


Ar labākajiem novēlējumiem,
Jānis Grēviņš, Ph. D.
Direktors