GRE® Test

 

Sadarbībā ar Educational Testing Service (ETS), RTU Rīgas Biznesa skola piedāvā kārtot Graduate Record Examination (GRE®) General Test un Graduate Record Examination (GRE®) Subject Test eksāmenus.

GRE® Test ir nepieciešams ASV maģistrantūras vai doktorantūras programmu interesentiem. Rezultāti tiek pieņemti visās studiju programmās, izņemot biznesa programmas (MBA). GRE® eksāmens ir sadalīts divos veidos un tas, kāds eksāmena veids ir jākārto, ir atkarīgs no programmas, kurai Jūs piesakāties.

 

GRE® General eksāmens vērtē kvantitatīvās spriešanas, kritiskās domāšanas, analītiskās rakstīšanas, kā arī angļu valodas verbālās spriešanas iemaņas.

GRE® Subject eksāmens vērtē iemaņas 8 specifiskos priekšmetos, piemēram, bioloģija, fizika, matemātika u.c. Šis tests kā papildus iestājpārbaudījums GRE® General testam tiek prasīts aptuveni 10% ASV augstskolu.

 

Eksāmeni notiek angļu valodā un ilgst 3 stundas.

Maksa:
GRE® General $190
GRE® Subject $160

 

Reģistrācija: www.ets.org/gre

Uzmanību!!! Ja esat nokavējis(-usi) visus pieteikšanās datumus, Jums vēl ir iespēja kārtot eksāmenu bez iepriekšējas reģistrēšanās (stand-by), bet tikai tādā gadījumā, ja RBS Testēšanas centrā testa dienā būs pietiekoši daudz eksāmena materiālu. Maksa, kārtojot kā stand-by, būs augstāka. Stand-by reģistrēšanās anketu Jūs varat saņemt RBS Informācijas centrā.

Eksāmena rezultāti no ASV tiek izsūtīti 6 nedēļas pēc testa kārtošanas un ir derīgi 5 gadus.

 

Ja Jums ir jautājumi, lūdzam kontaktēties ar RBS Informācijas centru pa tālr. 67089800 vai rakstot uz info [at] rbs [dot] lv

Vēlam labus rezultātus!