TFI™ Test

 

Sadarbībā ar Educational Testing Service (ETS), RTU Rīgas Biznesa skola piedāvā kārtot TFI™ Test.

TFI™ ir eksāmens, kura rezultāti parāda jūsu spēju lietot franču valodu ikdienas darba situācijās: klientu apkalpošana, tikšanās ar biznesa partneriem, sarunas pa telefonu, prezentācijas, sarakste, komandējumi, lietišķā etiķete, pasākumi, projekti. Šīs ir tikai dažas no daudzajām jomām, kuras tiek aplūkotas eksāmenā. Eksāmena rezultāti ne tikai pārbauda jūsu runāšanas, klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas prasmes, bet arī sniedz detalizētu aprakstu par to līmeni.

TFI™ sertifikātu pieprasa gan uzņēmumi, gan valsts un pašvaldības iestādes, gan starptautiskas organizācijas un iestādes saviem potenciālajiem un esošajiem darbiniekiem. Plaši testu izmanto arī Eiropas augstskolas, kuras absolvējot, jaunie speciālisti kopā ar diplomu saņem arī TFI™ sertifikātu, tādējādi paaugstinot savu konkurētspēju darba tirgū. Turklāt TFI™ rezultātus var salīdzināt pēc Eiropas vienotās valodas prasmju līmeņa noteikšanas sistēmas (Common European Framework), kas ir svarīgi, ja dodaties strādāt uz kādu no ES valstīm.

 

Eksāmens notiek angļu/franču valodā un ilgst aptuveni 2 stundas.

 

Maksa: €119,99

 

Reģistrācija

 

Ja Jums ir jautājumi par pieteikšanās procesu, lūdzam kontaktēties ar RBS Informācijas centru pa tālr. 67089800 vai rakstot uz info [at] rbs [dot] lv

Vēlam labus rezultātus!