Absolventu auditorija

RBS Absolventu auditorija - interaktīva virtuālo lekciju auditorija

Absolventu auditorija

RBS Absolventu auditorija - interaktīva virtuālo lekciju auditorija

Par RTU Rīgas Biznesa skolas bibliotēku

RBS bibliotēka veido pamatu Rīgas Biznesa skolas mācību un zinātniski- pētnieciskajam procesam. Būdams izmērā neliels, bibliotēkas krājums spēj veiksmīgi aptvert būtiskākos, jaunākos un nozīmīgākos informācijas resursus. Brīvpieejas krājumam nodrošinot mācību ietvaros nepieciešamo pamatliteratūru, elektroniskie resursi sniedz ieskatu un ļauj sekot līdzi jaunākajiem pētījumiem, statistikas datiem un tendencēm pasaules un reģionālajos tirgos.

 

Bibliotēkas misija

Mūsu misija ir būt par drošu atbalstu Rīgas Biznesa skolas studentiem un macībspēkiem studiju un pētījumu veikšanas procesā,  sniedzot nepieciešamos un jaunākos informācijas resursus uzņēmējdarbībā un vadībā.

 

Krājums

Rīgas Biznesa skolas bibliotēkas krājuma specializācija aptver ekonomikas, vadības, mārketinga, uzņēmējdarbības, finanšu vadības un analīzes jomas. Studentiem pieejamas gan grāmatas,  gan periodika, gan plašs elektronisko informācijas resursu klāsts- žurnāli, raksti, video, situāciju analīzes, nozaru ziņojumi un kompāniju informācija. Lielāko daļu krājuma veido  informācijas resursi angļu valodā.

Sadarbībā ar  EducationUSA, bibliotēkā pieejama īpašu grāmatu  un katalogu  kolekcija kas ļauj detalizēti iepazīties ar  izglītības iespējām ASV. Kolekcija ietver koledžu  rangus, universitāšu  katalogus, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju ceļvežus, rokasgrāmatas un palīgus testu kārtošanai, kā arī daudzus citus  ASV izglītības sistēmu  skaidrojošus izdevumus.

 

 

Darba laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

 

9:00 - 18:00

 

Piektdiena       slēgts

 

 


Kontaktinformācija

Rakstiet mums:   library [at] rbs [dot] lv
Zvaniet mums: 67089808
Adrese: Skolas iela 11, Rīga, LV-1010