BITL - New Program of Excellence

 
Latvijas vadošās universitātes – Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitāte – kopīgi īstenos starpdisciplināru datorzinātņu programmu  “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajām universitātēm – Bufalo Universitāti Ņujorkas štatā (BU). Programmas īstenošanu, tajā skaitā arī studentu uzņemšanu, koordinēs Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola.
 
“Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” jeb Baltijas IT līderu programma sniegs tev iespēju iegūt starptautisku bakalaura līmeņa izglītību tepat Rīgā. Pēc absolvēšanas tu kļūsi par līderi ar kritiskas un analītiskas domāšanas iemaņām, attīstīsi tādas prasmes, kā pieņemt lēmumus, vadīt komandu, analizēt situācijas un risināt problēmas, īstenot radošus tehnoloģiju projektus un praktiskus ikdienas darbus.
 

Sīkāka informācija www.bitl.lv

 

 

Ja tev rodas jautājumi, aicinām pieteikties individuālām pusstundu garām konsultācijām pie bakalaura programmas studentu konsultanta, lai saņemtu atbildes uz visiem jautājumiem par mūsu Bakalaura programmām, kā arī noskaidrot jautājumus, kas attiecas uz jūsu turpmākās karjeras ceļu. 

       Pieteikties