Trešā daļa

Jaunas tikšanās, atsvaidzinošas sarunas un protams, intensīva angļu valodas apguve – mācību gads Rīgas Biznesa skolas Angļu valodas centrā vienmēr ir aizraujošs. Katru semestri simtiem studentu satiekas mācību klasēs, lai uzlabotu savas svešvalodu zināšanas, un esam pamanījuši, ka, mainoties sezonām, mainās arī iemesli, kas studentus pie mums atved.


Piemēram, rudens semestrī, dominējošā ir vēlme sevi pilnveidot, iegūt jaunus kontaktus, kā arī uzlabot angļu valodu darba vajadzībām.


Janvāris, savukārt, ir laiks, kad ļoti daudzi steidz piepildīt jaunā gada apņemšanās. Tādēļ ziemas semestrī pie mums mācības uzsākuši cilvēki, kas 2015. gadā sev apsolījuši apgūt jaunas prasmes, uzturēt aktīvāku komunikāciju ar mīļajiem ārzemēs un paplašināt savu paziņu loku ārpus Latvijas robežām.


Studente, kas apgūst efektīvas komunikācijas kursu, savu izvēli izdarījusi, vēloties uzlabot sarunvalodas prasmes.

G.: “Strādāju ar jauniešiem no visas pasaules, tāpēc ir jāmāk ar viņiem komunicēt. Lielākā problēma ir tajā, ka es visu saprotu, bet tad, kad jāsāk runāt pašai, klusēju. Gribu pārvarēt šo barjeru.”


Vēlme apgūt angļu valodu, lai spētu sazināties ar radiem un draugiem ārpus Latvijas, mūsdienās vairs nav retums gan starp junioriem, gan senioriem.

I.: “Nekad nebiju domājusi, ka savā vecumā sākšu mācīties angļu valodu. Bet tā kā meita ar ģimeni dzīvo Anglijā, un mazmeitiņa, kā arī znots runā angliski – mācos!”


Arī nepieciešamība izmantot angļu valodu sadzīviskās situācijās ģimenes lokā ir kļuvusi nu jau par ikdienu.

U.: “Ja kādreiz ar vīru runāju krieviski, lai bērni mūs nesaprastu, tad tagad bērni savā starpā angliski– lai mēs nesaprastu viņus. Tad nu kā jau moderna mamma – mācos angļu valodu, lai arī bērnu klātbūtnē varētu visu saprast.”


Lai kāds arī būtu Tavs iemesls uzlabot angļu valodas zināšanas, nāc uz RBS angļu valodas centru, nokārto zināšanu pārbaudes testu un uzsāc mācības sev vispiemērotākajā angļu valodas līmeņa grupā.